IIHF       Vybrané sestavy různých reprezentačních celků
AUS    Austrálie:   ZOH 1960 - 9. místo (poprvé a naposledy na "velkém" turnaji):
Noel McLoughlin, Robert Reid - Victor Ekberg, Basil Hansen, John Nicolas, Kenneth Wellman - Ben Acton, Ron Amess, David Cunningham, Noel Derrick, Rob Dewhurst, Clive Hitch, Russel Jones, Peter Parrott, Kenneth Pawney, John Thomas, Zdeněk "Steve" Tikal (* 1933 - Včelná u Českých Budějovic, bratr Františka Tikala), Ivan "Ivo" Veselý (* 1926 - Československo).


GER    Německo:   ZOH 1976 - 3. místo (získali medaili na ZOH po 44 letech, porazili USA):
Anton Kehle, Erich Weishaupt - Klaus Auhuber, Ignaz Berndaner, Udo Kiessling (NHL: 1982-83 Minnesota North Stars, účastník 15 MS v letech 1973-1991 a ZOH 1976, 1980, 1984, 1988 a 1992!), Stefan Metz, Rudolf Thanner, Josef Völk - Wolfgang Boos, Lorenz Funk, Martin Hinterstocker, Walter Köberle, Ernst Köpf, Erich Kühnhackl (* 1950 Citice u Sokolova), Rainer Philipp, Franz Reindl, Alois Schloder, Ferenc Vozar.


BUL    Bulharsko:   ZOH 1976 - 12. místo (poprvé a naposledy na "velkém" turnaji):
Atanas Iljev, Petar Radev - Ivailo Kalev, Dimo Krastinov, Dimitri Lazarov, Ivan Markovski, Ivan Penelov, Nikolaj Petrov - Ivan Atanasov, Malin Atanasov, Ilja Bačvarov, Marin Bačvarov, Kiril Gerasimov, Georgi Iljev, Ljubomir Ljubomirov, Nikolaj Michajlov, Božidar Minčev, Milčo Nenov (účastník 15 MS v letech 1973-1999).


POL    Polsko:   MS 1976 - 7. místo (na úvod turnaje naprosto senzačně porazili SSSR!):
Andrej Tkacz, Henryk Wojtynek - Robert Góralczyk, Henryk Gruth (účastník MS 1986 a zápasu Polsko - Československo 2:1, 15 MS v letech 1975-1993), Kordian Jajszczok, Marek Marcinczak, Jerzy Potz, Andrzej Szczepaniec, Stanislaw Szewczyk - Stefan Chowaniec, Mieczyslaw Jaskierski, Wieslaw Jobczyk, Leszek Kokoszka, Ryszard Nowinski, Józef Stefaniak, Zdislaw Wlodarczyk, Andrzej Zabawa (účastník MS 1986 a zápasu Polsko - Československo 2:1), Walenty Zietara, Karol Žurek.


ROM    Rumunsko:   MS 1977 - 8. místo (účast na MS po 30 letech, porazili USA):
Gheorghe Hutan, Valerian Netedu - Elöd Antal, Sandor Gall, Ion Ionita, Gheorge Justinian, Doru Morosan, Dezideriu Varga (účastník všech MS 1960-1977), Florea Zginca - Dumitru Axinte, Marian Costea, Axinte Dumitru, Constantin Dumitru, Ion Gheorgiu, Tiberiu Miklos, Constantin Nistor, Adrian Olenici, Marian Pisaru, Laszlo Solyom, Doru Tureanu (účastník všech MS 1971-1987).


NED    Nizozemsko:   ZOH 1980 - 9. místo (poprvé a naposledy na ZOH, porazili Polsko):
John de Bruyn, Thoedore Lenssen - Henk Hille, Patrick Kolijn, Jiří "George" Petrnoušek (* 1947 - Praha, 1968-69 Sparta), Al Pluymers, Rick van Gog, Franklin van Sold - Ronald Berteling (účastník 10 MS v letech 1979-1999), Brian de Bruijn, Corky de Graauw, Jak de Heer, Dick Decloe, Chuck Huizinga, Jan Jansen, William Klooster, Leo Koopmans, Nicolaas van de Broek, Harrie van Heumen, Larry van Wieren.


YUG    Jugoslávie:   ZOH 1984 - 11. místo (naposledy na "velkém" turnaji, porazili Itálii):
Tomaž Lepša, Cveto Pretnar - Dejan Burnik, Jože Kovač, Vojko Lajovec, Dragutin Mlinarec (účastník MS "C" 1993-95 za Slovinsko), Marucja Pajič (účastník MS "C" 1993-94 za Slovinsko), Ivan Ščap, Andrzej Vidmar - Igor Beribak (účastník MS 2002 za Slovinsko), Mustafa Besič, Marian Gorenc (účastník MS "C" 1993-97 a MS "B" 1998-99 za Slovinsko), Eduard Hafner, Gorazd Hiti, Drago Horvat, Igor Peter Klemenc, Blaž Lomovšek, Bojan Rasper, Matjaž Sekelj, Zvone Šuvak.


CAN    Kanada:  MS 1985 - 2. místo (po 23 letech získali na MS lepší než bronzovou medaili):
Patrick Riggin (NHL: 1979-88 Calgary, Washington, Boston, Pittsburgh), Rick Wamsley (vítěz Stanley Cupu 1989), Stephen Weeks (NHL: 1980-93 NY Rangers, Hartford, Vancouver, NY Islanders, Los Angeles, Ottawa) - Douglas Halward (NHL: 1975-89 Boston, Los Angeles, Vancouver, Detroit, Edmonton), Stephen Konroyd (NHL: 1980-95 Calgary, NY Islanders, Chicago, Hartford, Detroit, Ottawa), Grant Ledyard (NHL: 1984-2002 NY Rangers, Los Angeles, Washington, Buffalo, Dallas, Vancouver, Boston, Ottawa, Tampa Bay), Doug Lidster (vítěz Stanley Cupu 1994), Jamie Macoun (vítěz Stanley Cupu 1989 a 1998), Larry Murphy (vítěz Kanadského poháru 1987 a 1991, vítěz Stanley Cupu 1991, 1992, 1997 a 1998), Scott Stevens (vítěz Kanadského poháru 1991, vítěz Stanley Cupu 1995, 2000 a 2003) - John Anderson (NHL: 1977-89 Toronto, Quebec, Hartford), Kevin Dineen (vítěz Kanadského poháru 1987), Ron Francis (vítěz Stanley Cupu 1991 a 1992), Mario Lemieux (vítěz Kanadského poháru 1987, vítěz Stanley Cupu 1991 a 1992, olympijský vítěz 2002, vítěz Světového poháru 2004), Brian MacLellan (vítěz Stanley Cupu 1989), Donald Maloney (NHL: 1978-91 NY Rangers, Hartford, NY Islanders), Kirk Muller (vítěz Stanley Cupu 1993), Bernie Nicholls (NHL: 1981-99 Los Angeles, NY Rangers, Edmonton, New Jersey, Chicago, San Jose), Stanley Smyl (NHL: 1978-91 Vancouver), Tony Tanti (NHL: 1981-92 Chicago, Vancouver, Pittsburgh, Buffalo), Dave Taylor (NHL: 1977-94 Los Angeles), Richard Vaive (NHL: 1979-92 Toronto, Chicago, Buffalo), Steve Yzerman (vítěz Kanadského poháru 1984, vítěz Stanley Cupu 1997, 1998 a 2002, olympijský vítěz 2002).


GDR    NDR:   MS 1985 - 8. místo (naposledy v elitní skupině MS, remizovali s USA a s Finskem):
Rene Bielke (účastník MS 1992 za Německo), Egon Schmeisser - Reinhard Fengler, Dieter Frenzel, Uwe Geisert, Joachim Lempio, Detlev Mark, Dietmar Peters (účastník 16 MS v letech 1968-1986), Gerd Vogel - Friedhelm Bögelsack, Harald Bölke, Andreas Gebauer, Thomas Graul, Ralf Hantschke, Harald Kuhnke, Andreas Ludwig, Mario Naster (účastník MS 1991 za Německo), Rolf Nitz, Roland Peters, Frank Proske, Detlev Radant, Eduard Scholz.


FIN    Finsko:  ZOH 1988 - 2. místo (v posledním zápase porazili SSSR a získali první medaili na "velkém" turnaji):
Sakari Lindfors (NHL draft 1988/150: Quebec), Jarmo Myllys (mistr světa 1995, NHL: 1988-92 Minnesota North Stars, San Jose), Jukka Tammi (mistr světa 1995) - Timo Blomqvist (NHL: 1981-87 Washington, New Jersey), Kari Eloranta (NHL: 1981-87 Calgary, St. Louis), Jyrki Lumme (NHL: 1988-2003 Montreal, Vancouver, Phoenix, Dallas, Toronto), Teppo Numminen (NHL: 1988-2009 Winnipeg, Phoenix, Dallas, Buffalo), Arto Ruotanen, Reijo Ruotsalainen (vítěz Stanley Cupu 1987 a 1990), Simo Saarinen (NHL: 1984-85 NY Rangers), Jukka Virtanen - Raimo Helminen (mistr světa 1995, NHL: 1985-89 NY Rangers, Minnesota North Stars, NY Islanders, účastník 6 ZOH v letech 1984-2002!), Iiro Järvi (NHL: 1988-90 Quebec), Esa Keskinen (mistr světa 1995, NHL draft 1985/101: Calgary), Erkki Laine, Kari Laitinen, Erkki Lehtonen, Reijo Mikkolainen, Janne Ojanen (mistr světa 1995, NHL: 1988-93 New Jersey), Kai Suikkanen (NHL: 1981-83 Buffalo), Timo Susi, Jari Torkki (NHL: 1988-89 Chicago), Pekka Tuomisto.


SWE    Švédsko:  MS 1990 - 2. místo + Mistr Evropy 1990 ("Tre kronor" vyhráli Mistrovství Evropy po 28 letech):
Fredrik Andersson, Peter Aslin (mistr světa 1992), Rolf Ridderwall (mistr světa 1991) - Peter Andersson (mistr světa 1987 a 1991, NHL: 1983-86 Washington, Quebec), Pär Djoos (NHL: 1990-93 Detroit, NY Rangers), Anders Eldebrink (mistr světa 1987, NHL: 1981-83 Vancouver, Quebec), Thomas Eriksson (NHL: 1980-86 Philadelphia), Tomas Jonsson (vítěz Stanley Cupu 1982 a 1983, mistr světa 1991 a olympijský vítěz 1994), Tommy Samuelsson, Ulf Samuelsson (vítěz Stanley Cupu 1991 a 1992), Magnus Svensson (mistr světa 1987, olympijský vítěz 1994, NHL: 1994-96 Florida) - Anders Carlsson (mistr světa 1987 a 1991, NHL: 1986-89 New Jersey), Per-Erik Eklund (NHL: 1985-94 Philadelphia, Dallas), Patrik Ericksson (mistr světa 1991), Johan Garpenlöv (NHL: 1990-2000 Detroit, San Jose, Florida, Atlanta), Anders Huss (mistr světa 1992), Mikael Johansson (mistr světa 1991 a 1998), Hakan Loob (mistr světa 1987 a 1991, vítěz Stanley Cupu 1989, olympijský vítěz 1994), Kent Nilsson (vítěz Stanley Cupu 1987), Magnus Roupé (NHL: 1987-89 Philadelphia), Thomas Rundqvist (mistr světa 1987 a 1991, NHL: 1984-85 Montreal), Johan Strömwall, Mats Sundin (mistr světa 1991, 1992 a 1998, olympijský vítěz 2006, NHL: 1990-2009 Quebec, Toronto, Vancouver).


ITA    Itálie:   MS 1993 - 8. místo (remizovali s Ruskem, porazili Švýcarsko a poprvé postoupili do play-off):
Bruno Campese, David Delfino, Diego Riva - Petrangelo Cibien, Antony Circelli, Georg Comploi, Michael DeAngelis, Raphael DiFiore (NHL draft 1984/184: Chicago), Giovanni Marchetti, Robert Oberrauch, Bill Stewart (NHL: 1977-86 Buffalo, St. Louis, Toronto, Minnesota North Stars) - Maurizio Bortolusi, Mark Michael Cupolo, Mario Chitarroni (účastník 14 MS v letech 1992-2008), Emilio Iovio, Maurizio Mansi (NHL draft 1985/198: Montreal, hrál za Team Canada v sezóně 1988/89), Gaetano Orlando (NHL: 1984-87 Buffalo), Martin Pavlů (* 1962 - Plzeň), Lucio Topatigh (účastník 14 MS v letech 1986-2002), Carmine Vani, John Vecchiarelli, Ivano Zanatta, Bruno Zarillo.


AUT    Rakousko:   MS 1994 - 8. místo (remizovali s Německem, poprvé postoupili do play-off):
Claus Dalpiaz, Michael Puschacher, Michael Suttnig - Jim Burton, Michael Günter, Herbert Hohenberger, Engelbert Linder, Michael Shea, Wolfgang Strauss, Martin Ulrich (účastník 17 MS v letech 1991-2008), Gerhard Unterluggauer (účastník 18 MS v letech 1994-2013) - Robin Doyle (NHL supplemental draft 1986/6: Detroit), Dieter Kalt (účastník všech MS 1993-2008), Werner Kerth, Wolfgang Kromp, Günter Lanzinger, Manfred Mühr, Richard Nasheim (hrál za Team Canada v sezóně 1986/87), Pattick Pilloni, Andreas Pusnik, Gerhard Pusnik, Gerald Ruchenwald, Kenneth Strong (NHL: 1982-85 Toronto).


GBR    Velká Británie:   MS 1994 - 12. místo (účast na MS po 32 letech):
Moray Hanson, John McCrone, Martin McKay - Stephen Cooper, Matthew Cote, Shannon Hope, Chris Kelland, Terry Kurtenbach, Andre Malo, Brian Mason, Michael O'Conner - Richard Brebant, Kevin Conway, Jan Cooper, Tim Cranston, Richard Fera, Anthony Hand (NHL draft 1986/252: Edmonton), Nicholas Chinn, David Longstaff (účastník 16 MS v letech 1994-2012), Doug McEwen, Frank Morris, Scott Morrison, Patrick Scott.


USA    USA:   MS 1996 - 3. místo (získali medaili na MS po 34 letech, v play-off porazili Švédsko a Rusko):
Parris Duffus (NHL: 1996-97 Phoenix), John Grahame (vítěz Stanley Cupu 2004), Tim Thomas (vítěz Stanley Cupu 2011) - Keith Aldridge (NHL: 1999-2000 Dallas), Mike Crowley (NHL: 1997-2001 Anaheim), Scott Lachance (NHL: 1991-2004 NY Islanders, Montreal, Vancouver, Columbus), Mike Lalor (vítěz Stanley Cupu 1986), Chris Luongo (NHL: 1990-96 Detroit, Ottawa, NY Islanders), Tom O'Regan (NHL: 1983-86 Pittsburgh), Tom Pederson (NHL: 1992-97 San Jose, Toronto), Paul Stanton (vítěz Stanley Cupu 1991 a 1992) - Brian Bonin (NHL: 1998-2001 Pittsburgh, Minnesota Wild), Darby Hendrickson (NHL: 1993-2004 Toronto, NY Islanders, Vancouver, Minnesota Wild, Colorado), Tom Chorske (vítěz Stanley Cupu 1995), Craig Johnson (NHL: 1994-2004 St. Louis, Los Angeles, Anaheim, Toronto, Washington), Marty McInnis (NHL: 1991-2003 NY Islanders, Calgary, Anaheim, Boston), Dan Plante (NHL: 1993-98 NY Islanders), Derek Plante (vítěz Stanley Cupu 1999), Bob Reynolds (NHL: 1989-90 Toronto), Brian Rolston (vítěz Stanley Cupu 1995 a Světového poháru 1996), Joel Sacco (NHL: 1990-2003 Toronto, Anaheim, NY Islanders, Washington, Philadelphia), Kevin Stevens (vítěz Stanley Cupu 1991 a 1992), Chris Tancill (NHL: 1990-98 Hartford, Detroit, San Jose, Dallas).


LAT    Lotyšsko:   MS 1997 - 7. místo (účast na MS po 58 letech, remizovali s Kanadou a se Švédskem):
Arturs Irbe (mistr světa 1989 a 1990, NHL: 1991-2004 San Jose, Dallas, Vancouver, Carolina), Juris Klodans, Peteris Skudra (NHL: 1997-2003 Pittsburgh, Buffalo, Boston, Vancouver) - Igors Bondarevs, Sergejs Čudinovs, Arturs Kupaks, Rodrigo Lavinš (účastník 14 MS v letech 1993-2014), Andrejs Maticins, Normunds Sejejs, Karlis Skrastinš (NHL: 1998-2011 Nashville, Colorado, Florida, Dallas) - Aleksandrs Belavskis, Sergejs Boldaveško, Aigars Cipruss, Andrejs Ignatovičs, Aleksandrs Kerčs (NHL: 1993-94 Edmonton), Aleksandrs Macijevskis, Igors Pavlovs, Aleksandrs Semjonovs (účastník všech MS 1994-2007), Sergejs Senins, Leonids Tambijevs (účastník všech MS 1993-2007), Harijs Vitolinš (NHL: 1993-94 Winnipeg), Olegs Znaroks, Sergejs Žoltoks (NHL: 1992-2004 Boston, Ottawa, Montreal, Edmonton, Minnesota Wild, Nashville).


KAZ    Kazachstán:   ZOH 1998 - 8. místo (poprvé na ZOH, překvapivý postup do hlavního turnaje):
Vitalij Jeremejev (NHL: 2000-01 NY Rangers, účastník 12 MS v letech 1994-2014), Roman Krivomazov, Alexandr Šimin - Vladimir Antipin, Vadim Glovackij, Igor Nikitin, Andrej Savenkov, Andrej Sokolov, Vitalij Tregubov, Alexej Troščinskij, Igor Zemljanoj - Michail Borodulin, Pjotr Děvjatkin, Igor Dorochin, Dmitrij Dudarev, Pavel Kamencev, Alexandr Koreškov, Jevgenij Koreškov, Oleg Krjažev, Alexandr Pčeljakov, Jerlan Sagymbajev, Konstantin Šafranov (NHL: 1996-97 St. Louis), Vladimir Zavjalov.


JAP    Japonsko:   ZOH 1998 - 13. místo (na ZOH po 18 letech, remizovali s Běloruskem, vyhráli zápas o umístění):
Dusty Imoo, Shichi Iwasaki, Jiro Nihei - Tatsuki Katayama, Yutaka Kawaguchi, Takayuki Kobori, Atsuo Kudoh, Hiroyuki Miura (NHL draft 1992/260: Montreal), Takayuki Miura, Takeshi Yamanaka - Kiyoshi Fujita, Yuji Iga, Matthew Kabayama (hrál za Team Canada v sezóně 1989/90), Makoto Kawahira, Ryan Kuwabara (NHL draft 1990/39: Montreal), Hiroshi Matsuura, Tsutsumi Otomo, Toshiyuki Sakai (účastník 15 MS v letech 1985-2002), Kunihiko Sakurai, Akihito Sugisawa, Steve Tsujiura, Shin Yahata, Chris Yule.


BEL    Bělorusko:  ZOH 2002 - 4. místo (ve čtvrtfinále naprosto senzačně vyřadili Švédsko!!!):
Leonid Fatikov, Andrej Mezin (účastník 15 MS v letech 1998-2014), Sergej Šabanov - Oleg Chmyl, Vladimir Kopat, Alexandr Makrickij (účastník 14 MS v letech 1994-2010), Igor Matuškin, Oleg Mikulčik (NHL: 1993-96 Winnipeg, Anaheim), Oleg Romanov, Ruslan Salej (NHL: 1996-2011 Anaheim, Florida, Colorado, Detroit), Sergej Stas, Alexandr Žurik (NHL draft 1993/163: Edmonton) - Alexandr Andrijevski (NHL: 1992-93 Chicago), Oleg Antoněnko, Vadim Bekbulatov, Vladimir Cypljakov (NHL: 1995-2001 Los Angeles, Buffalo), Dmitrij Dudik, Alexej Kaljužnyj (účastník 15 MS v letech 1997-2016), Konstantin Kolcov (NHL: 2002-06 Pittsburgh), Andrej Kovaljov (NHL draft 1990/114: Washington), Dmitrij Pankov, Vasilij Pankov, Andrej Rasolko, Andrej Skabelka, Eduard Zankovec.


UKR    Ukrajina:  MS 2002 - 9. místo (remizovali s Ruskem, o "nepostupu" do play-off rozhodlo horší skóre):
Alexandr Fjodorov, Igor Karpenko (NHL draft 1995/185: Anaheim), Konstantin Simčuk - Jurij Guňko (NHL draft 1992/230: St. Louis), Sergej Klimentěv (NHL draft 1994/121: Buffalo), Arťom Ostrouško, Valerij Širjajev (mistr světa z roku 1989), Vjačeslav Timčenko, Dmitrij Tolkunov, Vjačeslav Zavalňuk - Vasil Bobrovnikov (účastník všech MS 1993-2007), Dmitrij Cyrul, Sergej Charčenko, Dmitrij Christič (mistr světa z roku 1990, NHL: 1990-2002 Washington, Los Angeles, Boston, Toronto), Konstantin Kasjančuk, Dmitrij Markovskij, Alexandr Matvijčuk, Valentin Oleckij, Boris Procenko (NHL draft 1996/77: Pittsburgh), Roman Salnikov, Bogdan Savenko (NHL draft 1993/54: Chicago), Vadim Šachrajčuk (účastník 15 MS v letech 1995-2011), Alexandr Zinevič.


DEN    Dánsko:   MS 2010 - 8. místo (porazili Finsko, USA a Slovensko, poprvé postoupili do play-off):
Frederik Andersen (NHL: 2013-17 Anaheim, Toronto), Patrick Galbraith, Peter Hirsch - Mats Bodker, Jesper Damgaard (účastník všech MS 1994-2010), Jesper Duus (NHL draft 1987/241: Edmonton, účastník 15 MS v letech 1987-2010), Mads Christensen (* 1984), Philip Larsen (NHL: 2009-17 Dallas, Edmonton, Vancouver), Stefan Lassen, Daniel Nielsen - Kaspar Degn, Thor Dresler, Lars Eller (NHL: 2009-17 St. Louis, Montreal, Washington), Morten Green (účastník všech MS 1999-2016), Nichlas Hardt, Mads Christensen (* 1987), Julian Jakobsen, Jesper Jensen, Kim Lykkeskov, Morten Madsen (NHL draft 2005/122: Minnesota), Frans Nielsen (NHL: 2006-17 NY Islanders, Detroit), Peter Regin (NHL: 2008-15 Ottawa, NY Islanders, Chicago), Kim Staal (NHL draft 1996/92: Montreal, účastník 18 MS v letech 1996-2015), Alexander Sundberg.


NOR    Norsko:   MS 2011 - 6. místo (porazili Švédsko a Švýcarsko, podruhé postoupili do play-off):
Pal Grotnes, Lars Haugen, Robert Hestmann - Alexander Bonsaksen, Brede Cziszar, Erik Follestad Johanssen, Jonas Holos (NHL: 2010-11 Colorado), Eerikki Koivu, Lars Ostli, Ole-Kristian Tollefsen (NHL: 2005-10 Columbus, Philadelphia) - Morten Ask, Anders Bastinasen, Kristian Forsberg, Anders Fredriksen, Mads Hansen (účastník 14 MS v letech 2000-2014), Marius Holtet (NHL draft 2002/42: Dallas), Tommy Kristiansen, Martin Laumann Ylven, Peter Lorentzen, Andreas Martinsen (NHL: 2015-17 Colorado), Ken Andre Olimb, Mathias Olimb, Martin Roymark, Per-Age Skroder, Lars Erik Spets.


CHE    Švýcarsko:  MS 2013 - 2. místo (medaile MS po 60 letech, stříbrná dokonce po 78 letech!!!):
Reto Berra (NHL: 2013-16 Calgary, Colorado), Martin Gerber (vítěz Stanley Cupu 2006) – Severin Blindenbacher (NHL draft 2001/254: Phoenix), Eric Blum, Raphael Diaz (NHL: 2011-15 Montreal, Vancouver, NY Rangers, Calgary), Philippe Furrer (NHL draft 2003/179: NY Rangers), Robin Grossmann, Roman Josi (NHL: 2011-17 Nashville), Mathias Seger (účastník 16 MS v letech 1998-2014 a 4 ZOH tomto období), Julien Vauclair (NHL: 2003-04 Ottawa), Patrick von Gunten – Andres Ambühl, Matthias Bieber, Simon Bodenmann, Luca Cunti (NHL draft 2007/75: Tampa Bay), Ryan Gardner (hrál za Team Canada v letech 2004-2006), Denis Hollenstein, Thibaut Monnet, Simon Moser (NHL: 2013-14 Nashville), Nino Niederreiter (NHL: 2010-17 NY Islanders, Minnesota), Martin Plüss, Reto Suri, Morris Trachsler, Julian Walker (NHL draft 2006/162: Minnesota).


SLO    Slovinsko:   ZOH 2014 - 7. místo (porazili Slovensko a v play-off Rakousko):
Luka Gračnar, Andrej Hočevar, Robert Kristan - Blaž Gregorc, Sabahudin Kovačevič, Aleš Kranjc, Žiga Pavlin, Matič Podlipnik, Klemen Pretnar, Mitja Robar, Andrej Tavželj - Boštjan Goličič, Žiga Jeglič, Anže Kopitar (vítěz Stanley Cupu 2012 a 2014), Anže Kuralt, Jan Muršak (NHL: 2010-13 Detroit), Aleš Mušič, Žiga Pance, Tomaž Razingar (účastník 15 MS v letech 1999-2015), David Rodman, Marcel Rodman (NHL draft 2001/282: Boston), Robert Sabolič, Rok Tičar, Jan Urbas, Miha Verlič.


FRA    Francie:   MS 2014 - 8. místo (v základní skupině porazili Kanadu a Slovensko, po 19 letech postoupili do play-off):
Florian Hardy, Cristobal Huet (vítěz Stanley Cupu 2010), Ronan Quemener – Baptiste Amar, Yohann Auvitu (NHL: 2016-17 New Jersey), Nicolas Besch, Benjamin Dieudé-Fauvel, Florian Chakiachvili, Jonathan Janil, Antonin Manavian, Maxime Moisand - Pierre-Edouard Bellemare (NHL: 2014-17 Philadelphia), Eliot Berthon, Stéphane Da Costa (NHL: 2010-14 Ottawa), Teddy Da Costa, Julien Desrosiers, Damien Fleury, Anthony Guttig, Brian Henderson, Laurent Meunier (účastník 17 MS v letech 1999-2016), Damien Raux, Nicolas Ritz, Antoine Roussel (NHL: 2012-17 Dallas), Luc Tardif, Yorick Treille (NHL draft 1999/195: Chicago).


HUN    Maďarsko:   MS 2016 - 15. místo (porazili Bělorusko, výhra na MS po 77 letech):
Zoltán Hetényi, Miklós Rajna, Adam Vay - Jesse Dudás (NHL draft 2006/159: Columbus), Péter Zsombor Garát, István Mestyán, Kalvin Sagert, Bence Stipsicz, Márton Vas (účastník 15 MS v letech 2001-2016), Kevin Wehrs - Frank Bahnham (NHL: 1996-2003 Anaheim, Phoenix; hrál za Team Canada v letech 2000-2005), István Bartalis, András Benk, Csanád Erdély, Vilmos Galló, Dániel Koger, Csaba Kovács, Báling Magosi, Gergö Nagy, Krisztián Nagy, Andrew Sarauer (NHL draft 2004/125: Vancouver), Balász Sebök, István Sofron, János Vas (NHL draft 2002/32: Dallas).



Home page: >> Milanovo hokejové stránky <<