OLYMPIC     Sestava reprezentace Společenství nezávislých států na ZOH 1992


turnaj (umístění) : brankáři - obránci - útočníci
ZOH 1992  (1. místo):   SNS (tým Společenství nezávislých států byl nástupnický subjekt SSSR) :

Nikolaj Chabibulin, Michail Štalenkov (za SSSR: 11/-), Andrej Trefilov (SSSR: 12/-) - Sergej Bautin, Dmitrij Juškjevič (SSSR: 9/1), Darius Kasparaitis (SSSR: 2/0), Igor Kravčuk (SSSR: 109/21), Vladimir Malachov (SSSR: 78/7), Dmitrij Mironov (SSSR: 38/7), Sergej Zubov (SSSR: 11/0), Alexej Žitnik (SSSR: 22/2) - Igor Boldin (SSSR: 15/4), Nikolaj Borševskij (SSSR: 3/1), Vjačeslav Bucajev (SSSR: 52/15), Vjačeslav Bykov (SSSR: 199/87), Jevgenij Davydov (SSSR: 37/14), Jurij Chmyljov (SSSR: 95/18), Andrej Chomutov (SSSR: 226/88), Andrej Kovalenko (SSSR: 24/8), Alexej Kovaljov (SSSR: 4/1), Sergej Petrenko, Vitalij Prochorov (SSSR: 17/3), Alexej Žamnov (SSSR: 48/14).



RUS   Sestavy reprezentace Ruska na vrcholných turnajích



MS 1992  (5. místo):   Maxim Michajlovskij, Michail Štalenkov, Andrej Trefilov - Sergej Bautin, Ilja Bjakin (SSSR: 109/21), Dmitrij Juškjevič, Darius Kasparaitis, Vladimir Malachov, Dmitrij Mironov, Sergej Zubov, Alexej Žitnik - Alexandr Barkov, Igor Boldin, Nikolaj Borševskij, Vjačeslav Bucajev, Jurij Chmyljov, Igor Koroljov (SSSR: 11/4), Andrej Kovalenko, Alexej Kovaljov, Sergej Petrenko, Vitalij Prochorov, Alexej Tkačuk (SSSR: 5/3), Alexej Žamnov.

MS 1993  (1. místo):   Maxim Michajlovskij, Andrej Trefilov, Andrej Zujev - Ilja Bjakin, Dmitrij Frolov, Dmitrij Juškjevič, Alexandr Karpovcev (SSSR: 4/0), Alexandr Smirnov (SSSR: 25/2), Sergej Sorokin (SSSR: 3/0), Andrej Šapošnikov, Sergej Šenděljev - Konstantin Astrachancev, Vjačeslav Bucajev, Vjačeslav Bykov, Andrej Chomutov, Alexej Jašin, Jan Kaminsky (SSSR: 3/0), Valerij Karpov, Andrej Nikolišin, Sergej Petrenko, Sergej Puškov, German Titov (SSSR: 6/0), Igor Varickij.

ZOH 1994  (4. místo):   Sergej Abramov, Valerij Ivannikov, Andrej Zujev - Oleg Davydov, Igor Ivanov, Alexandr Smirnov, Sergej Sorokin, Oleg Šargorodskij, Sergej Šenděljev, Sergej Těrtyšnyj - Sergej Berezin, Vjačeslav Bezukladnikov, Dmitrij Denisov, Ravil Gusmanov, Georgij Jevtuchin, Valerij Karpov, Alexej Kudašov (SSSR: 3/0), Andrej Nikolišin, Andrej Tarasenko, Vladimir Tarasov, Pavel Torgajev (SSSR: 9/2), Igor Varickij, Alexandr Vinogradov.

MS 1994  (5. místo):   Valerij Ivannikov, Albert Širgazjev, Michail Štalenkov - Ilja Bjakin, Dmitrij Frolov, Dmitrij Juškjevič, Alexandr Smirnov, Sergej Sorokin, Sergej Šenděljev, Igor Uljanov, Alexej Žitnik - Sergej Berezin, Vjačeslav Bezukladnikov, Valerij Bure, Jurij Cypljakov, Igor Fedulov, Eduard Gorbačev, Alexej Jašin, Anatolij Jemelin, Valerij Kamenskij (SSSR: 164/81), Andrej Kovalenko, Vjačeslav Kozlov (SSSR: 39/15), Andrej Nikolišin.

MS 1995  (5. místo):   Sergej Abramov, Alexej Červjakov (SSSR: 3/-), Andrej Zujev - Sergej Fokin, Dmitrij Frolov, Jevgenij Gribko, Dmitrij Krasotkin, Andrej Skopincev, Alexandr Smirnov, Sergej Sorokin, Sergej Šenděljev - Sergej Berezin, Oleg Bělov, Vjačeslav Bykov, Igor Fedulov, Andrej Chomutov, Ravil Jakubov, Alexandr Prokopjev, Stanislav Romanov, Alexej Solomatin, Andrej Tarasenko, Pavel Torgajev, Vladimir Vorobljov.

MS 1996  (4. místo):   Maxim Michajlovskij, Michail Štalenkov, Andrej Trefilov - Sergej Fokin, Dmitrij Jerofejev, Darius Kasparaitis, Boris Mironov, Andrej Skopincev, Alexandr Smirnov, Oleg Tverdovskij, Alexej Žitnik - Sergej Berezin, Sergej Brylin, Alexej Jašin, Vitalij Karamnov, Valerij Karpov, Viktor Kozlov, Dmitrij Kvartalnov (SSSR: 40/6), Andrej Nikolišin, Roman Oksjuta (SSSR: 7/4), Andrej Potajčuk (SSSR: 7/3), Alexandr Prokopjev, Vladimir Vorobljov.

SP 1996  (4. místo):   Nikolaj Chabibulin, Michail Štalenkov, Andrej Trefilov - Vjačeslav Fetisov (SSSR: 309/95), Sergej Gončar, Dmitrij Juškjevič, Alexandr Karpovcev, Darius Kasparaitis, Vladimir Malachov, Oleg Tverdovskij, Igor Uljanov, Sergej Zubov, Alexej Žitnik - Sergej Berezin, Valerij Bure, Sergej Fjodorov (SSSR: 53/21), Alexej Jašin, Alexej Kovaljov, Andrej Kovalenko, Vjačeslav Kozlov, Igor Larionov (SSSR: 200/77), Alexandr Mogilnyj (SSSR: 23/6), Sergej Němčinov (SSSR: 116/32), Andrej Nikolišin, Alexandr Semak (SSSR: 120/35), Valerij Zelepukin (SSSR: 18/3), Alexej Žamnov.

MS 1997  (4. místo):   Sergej Fadějev, Alexej Jegorov, Maxim Michajlovskij - Sergej Bautin, Marat Davydov, Anatolij Fedotov (SSSR: 20/0), Sergej Fokin, Dmitrij Jerofejev, Dmitrij Krasotkin, Andrej Skopincev - Denis Afinogenov, Alexandr Barkov, Oleg Bělov, Vjačeslav Bucajev, Alexej Čupin, Alexej Jašin, Vadim Jepančincev, Alexandr Koroljuk, Alexej Morozov, Andrej Nikolišin, Sergej Petrenko, Alexandr Prokopjev, Michail Sarmatin.

ZOH 1998  (2. místo):   Oleg Ševcov, Michail Štalenkov, Andrej Trefilov - Sergej Gončar, Alexej Gusarov (SSSR: 186/18), Dmitrij Juškjevič, Darius Kasparaitis, Igor Kravčuk, Boris Mironov, Dmitrij Mironov, Alexej Žitnik - Pavel Bure (SSSR: 51/23), Valerij Bure, Sergej Fjodorov, Alexej Jašin, Valerij Kamenskij, Andrej Kovalenko, Sergej Krivokrasov, Alexej Morozov, Sergej Němčinov, German Titov, Valerij Zelepukin, Alexej Žamnov.

MS 1998  (5. místo):   Jegor Podomackij, Maxim Sokolov, Oleg Ševcov - Marat Davydov, Sergej Fokin, Dmitrij Jerofejev, Dmitrij Juškjevič, Daniil Markov, Andrej Skopincev, Sergej Žukov - Sergej Berezin, Oleg Bělov, Alexej Čupin, Alexej Kovaljov, Viktor Kozlov, Alexej Kudašov, Alexej Morozov, Andrej Nazarov, Sergej Němčinov, Sergej Petrenko, Oleg Petrov, Vitalij Prochorov, Michail Sarmatin.

MS 1999  (5. místo):   Andrej Carev, Jegor Podomackij, Alexej Volkov - Sergej Bautin, Dmitrij Bykov, Alexandr Chavanov, Andrej Jachanov, Andrej Markov, Artur Okťabrjev, Sergej Těrtyšnyj, Vitalij Višněvskij - Maxim Afinogenov, Alexandr Barkov, Ravil Gusmanov, Alexej Jašin, Valerij Karpov, Alexej Kudašov, Sergej Petrenko, Oleg Petrov, Alexandr Prokopjev, Michail Sarmatin, Dmitrij Subbotin, Maxim Sušinskij.

MS 2000  (11. místo):   Ilja Bryzgalov, Jegor Podomackij - Maxim Galanov, Sergej Gončar, Alexandr Chavanov, Igor Kravčuk, Andrej Markov, Dmitrij Mironov, Alexej Žitnik - Maxim Afinogenov, Pavel Bure, Alexandr Charitonov, Alexej Jašin, Valerij Kamenskij, Andrej Kovalenko, Viktor Kozlov, Alexej Kudašov, Andrej Nikolišin, Oleg Petrov, Alexandr Prokopjev, Maxim Sušinskij, Alexej Žamnov.

MS 2001  (6. místo):   Denis Chlopotnov, Maxim Sokolov, Michail Štalenkov - Andrej Jevstafjev, Dmitrij Krasotkin, Oleg Ořechovskij, Jevgenij Petročinin, Oleg Tverdovskij, Vitalij Višněvskij, Alexandr Ždan, Sergej Žukov - Denis Archipov, Anton But, Pavel Dacjuk, Alexandr Golc, Ravil Gusmanov, Alexandr Charitonov, Alexej Jašin, Valerij Karpov, Alexandr Koroljuk, Alexandr Kuvaldin, Jurij Kuzněcov, Alexandr Prokopjev, Andrej Razin.

ZOH 2002  (3. místo):   Ilja Bryzgalov, Nikolaj Chabibulin, Jegor Podomackij - Sergej Gončar, Darius Kasparaitis, Igor Kravčuk, Vladimir Malachov, Daniil Markov, Boris Mironov, Oleg Tverdovskij - Maxim Afinogenov, Pavel Bure, Valerij Bure, Pavel Dacjuk, Sergej Fjodorov, Alexej Jašin, Ilja Kovalčuk, Alexej Kovaljov, Oleg Kvaša, Igor Larionov, Andrej Nikolišin, Sergej Samsonov, Alexej Žamnov.

MS 2002  (2. místo):   Viktor Čistov, Jegor Podomackij, Maxim Sokolov - Dmitrij Bykov, Sergej Gusev, Alexandr Guskov, Alexandr Judin (SSSR: 1/0), Dmitrij Kalinin, Dmitrij Rjabikin, Anton Volčenkov, Sergej Vyšedkevič, Sergej Žukov - Maxim Afinogenov, Vladimir Antipov, Vjačeslav Bucajev, Ravil Gusmanov, Valerij Karpov, Andrej Kovalenko, Alexej Kozněv, Roman Ljašenko, Alexandr Prokopjev, Andrej Razin, Alexandr Savčenkov, Maxim Sušinskij, Ivan Tkačenko, Dmitrij Zatonskij.

MS 2003  (7. místo):   Andrej Carev, Jegor Podomackij, Maxim Sokolov - Sergej Gusev, Alexandr Guskov, Alexandr Chavanov, Dmitrij Jerofejev, Dmitrij Kalinin, Vitalij Proškin, Vasilij Turkovskij, Sergej Vyšedkevič, Alexandr Ždan - Vladimir Antipov, Denis Archipov, Pavel Dacjuk, Alexandr Frolov, Igor Grigorenko, Alexej Kajgorodov, Ilja Kovalčuk, Ivan Novoselcev, Oleg Saprykin, Alexandr Sjomin, Alexandr Soglubov, Sergej Soin, Sergej Zinovjev.

MS 2004  (10. místo):   Alexandr Fomičev, Jegor Podomackij, Maxim Sokolov - Dmitrij Bykov, Alexandr Guskov, Dmitrij Juškjevič, Dmitrij Kalinin, Maxim Kondratěv, Vitalij Proškin, Andrej Skopincev, Vasilij Turkovskij, Oleg Tverdovskij - Maxim Afinogenov, Vladimir Antipov, Andrej Baškirov, Vjačeslav Bucajev, Alexej Jašin, Ilja Kovalčuk, Alexej Morozov, Alexandr Ovečkin, Alexandr Prokopjev, Nikolaj Pronin, Alexandr Skugarev, Maxim Sušinskij, Valerij Zelepukin.

SP 2004  (6. místo):   Ilja Bryzgalov, Alexandr Fomičev, Maxim Sokolov - Sergej Gončar, Alexandr Chavanov, Dmitrij Kalinin, Darius Kasparaitis, Andrej Markov, Oleg Tverdovskij, Vitalij Višněvskij, Anton Volčenkov - Dmitrij Afanasenkov, Maxim Afinogenov, Arťom Čubarov, Pavel Dacjuk, Alexandr Frolov, Alexej Jašin, Ilja Kovalčuk, Andrej Kovalenko, Alexej Kovaljov, Viktor Kozlov, Oleg Kvaša, Alexandr Ovečkin, Oleg Petrov, Sergej Samsonov, Dainus Zubrus (Litva: MS 2005 divize I a MS 2014 divize IB).

MS 2005  (3. místo):   Alexandr Jerjomenko, Maxim Sokolov, Sergej Zvjagin - Denis Denisov, Sergej Gusev, Dmitrij Kalinin, Alexandr Karpovcev, Andrej Markov, Vitalij Proškin, Alexandr Rjazancev, Sergej Vyšedkevič - Maxim Afinogenov, Vladimir Antipov, Pavel Dacjuk, Fjodor Fjodorov, Alexandr Charitonov, Alexej Jašin, Ilja Kovalčuk, Alexej Kovaljov, Viktor Kozlov, Jevgenij Malkin, Ivan Něprjajev, Alexandr Ovečkin, Alexandr Sjomin, Sergej Zinovjev.

ZOH 2006  (4. místo):   Ilja Bryzgalov, Jevgenij Nabokov (Kazachstán: MS 1994 skupiny "C"), Maxim Sokolov - Sergej Gončar, Darius Kasparaitis, Andrej Markov, Daniil Markov, Fjodor Tjutin, Vitalij Višněvskij, Anton Volčenkov, Sergej Žukov - Maxim Afinogenov, Pavel Dacjuk, Alexandr Frolov, Alexandr Charitonov, Alexej Jašin, Alexandr Koroljuk, Ilja Kovalčuk, Alexej Kovaljov, Viktor Kozlov, Jevgenij Malkin, Ivan Něprjajev, Alexandr Ovečkin, Maxim Sušinskij, Andrej Taratuchin.

MS 2006  (5. místo):   Alexandr Fomičev, Maxim Sokolov, Sergej Zvjagin - Vitalij Aťušov, Dmitrij Bykov, Vadim Chomickij, Kirill Kolcov, Andrej Kručinin, Denis Kuljaš, Georgij Mišarin, Ilja Nikulin, Sergej Žukov - Denis Archipov, Igor Grigorenko, Konstantin Gorovikov, Alexandr Charitonov, Igor Jemelejev, Nikolaj Kuljomin, Jevgenij Malkin, Alexej Michnov, Sergej Mozjakin, Alexandr Ovečkin, Alexandr Sjomin, Maxim Sušinskij, Danis Zaripov.

MS 2007  (3. místo):   Konstantin Barulin, Alexandr Jerjomenko, Vasilij Košečkin - Vitalij Aťušov, Alexej Jemelin, Sergej Gončar, Denis Grebeškov, Maxim Kondratěv, Konstantin Kornějev, Andrej Markov, Ilja Nikulin, Vitalij Proškin - Sergej Brylin, Alexandr Frolov, Alexandr Charitonov, Ilja Kovalčuk, Nikolaj Kuljomin, Jevgenij Malkin, Alexej Morozov, Ivan Něprjajev, Alexandr Ovečkin, Alexandr Radulov, Pjotr Ščastlivyj, Danis Zaripov, Sergej Zinovjev.

MS 2008  (1. místo):   Michail Birjukov, Alexandr Jerjomenko, Jevgenij Nabokov - Denis Grebeškov, Dmitrij Kalinin, Konstantin Kornějev, Andrej Markov, Daniil Markov, Ilja Nikulin, Vitalij Proškin, Fjodor Tjutin, Dmitrij Vorobljov - Maxim Afinogenov, Sergej Fjodorov, Konstantin Gorovikov, Ilja Kovalčuk, Alexej Morozov, Sergej Mozjakin, Alexandr Ovečkin, Alexandr Radulov, Alexandr Sjomin, Maxim Sušinskij, Alexej Těreščenko, Danis Zaripov, Sergej Zinovjev.

MS 2009  (1. místo):   Ilja Bryzgalov, Alexandr Jerjomenko, Vasilij Košečkin - Vitalij Aťušov, Denis Grebeškov, Dmitrij Kalinin, Konstantin Kornějev, Ilja Nikulin, Vitalij Proškin, Oleg Tverdovskij, Vitalij Višněvskij, Anton Volčenkov - Alexandr Frolov, Konstantin Gorovikov, Ilja Kovalčuk, Anton Kurjanov, Alexej Morozov, Sergej Mozjakin, Alexandr Perežogin, Alexandr Radulov, Oleg Saprykin, Alexej Těreščenko, Danis Zaripov, Sergej Zinovjev, Nikolaj Žerděv.

ZOH 2010  (6. místo):   Ilja Bryzgalov, Jevgenij Nabokov, Semjon Varlamov - Sergej Gončar, Denis Grebeškov, Dmitrij Kalinin, Konstantin Kornějev, Andrej Markov, Ilja Nikulin, Fjodor Tjutin, Anton Volčenkov - Maxim Afinogenov, Pavel Dacjuk, Sergej Fjodorov, Ilja Kovalčuk, Viktor Kozlov, Jevgenij Malkin, Alexej Morozov, Alexandr Ovečkin, Alexandr Radulov, Alexandr Sjomin, Danis Zaripov, Sergej Zinovjev.

MS 2010  (2. místo):   Alexandr Jerjomenko, Vasilij Košečkin, Semjon Varlamov - Vitalij Aťušov, Sergej Gončar, Denis Grebeškov, Alexej Jemelin, Dmitrij Kalinin, Konstantin Kornějev, Dmitrij Kulikov, Ilja Nikulin - Maxim Afinogenov, Arťom Anisimov, Pavel Dacjuk, Sergej Fjodorov, Alexandr Frolov, Ilja Kovalčuk, Viktor Kozlov, Nikolaj Kuljomin, Jevgenij Malkin, Sergej Mozjakin, Alexandr Ovečkin, Alexandr Sjomin, Maxim Sušinskij, Alexej Těreščenko.

MS 2011  (4. místo):   Konstantin Barulin, Vasilij Košečkin, Jevgenij Nabokov - Vitalij Aťušov, Nikolaj Bělov, Denis Grebeškov, Alexej Jemelin, Dmitrij Kalinin, Konstantin Kornějev, Dmitrij Kulikov, Ilja Nikulin, Fjodor Tjutin - Maxim Afinogenov, Jevgenij Arťuchin, Konstantin Gorovikov, Alexej Kajgorodov, Ilja Kovalčuk, Nikolaj Kuljomin, Alexej Morozov, Alexandr Ovečkin, Alexandr Radulov, Vladimir Tarasenko, Alexej Těreščenko, Danis Zaripov, Sergej Zinovjev.

MS 2012  (1. místo):   Konstantin Barulin, Michail Birjukov, Semjon Varlamov - Jevgenij Birjukov, Denis Denisov, Alexej Jemelin, Dmitrij Kalinin, Jevgenij Medveděv, Nikita Nikitin, Ilja Nikulin, Jevgenij Rjasenskij - Pavel Dacjuk, Jevgenij Ketov, Denis Kokarev, Nikolaj Kuljomin, Jevgenij Kuzněcov, Jevgenij Malkin, Alexandr Ovečkin, Alexandr Perežogin, Alexandr Popov, Alexandr Sjomin, Alexandr Svitov, Sergej Širokov, Alexej Těreščenko, Nikolaj Žerděv.

MS 2013  (6. místo):   Ilja Bryzgalov, Vasilij Košečkin, Semjon Varlamov - Anton Bělov, Jevgenij Birjukov, Denis Denisov, Jevgenij Medveděv, Ilja Nikulin, Jevgenij Rjasenskij, Fjodor Tjutin, Nikita Zajcev - Arťom Anisimov, Denis Kokarev, Ilja Kovalčuk, Jevgenij Kuzněcov, Andrej Loktionov, Sergej Mozjakin, Alexandr Ovečkin, Alexandr Perežogin, Kirill Petrov, Alexandr Popov, Alexandr Radulov, Sergej Soin, Alexandr Svitov, Alexej Těreščenko.

ZOH 2014  (5. místo):   Sergej Bobrovskij, Alexandr Jerjomenko, Semjon Varlamov - Anton Bělov, Alexej Jemelin, Andrej Markov, Jevgenij Medveděv, Nikita Nikitin, Ilja Nikulin, Fjodor Tjutin, Vjačeslav Vojnov - Arťom Anisimov, Pavel Dacjuk, Ilja Kovalčuk, Nikolaj Kuljomin, Jevgenij Malkin, Valerij Ničuškin, Alexandr Ovečkin, Alexandr Popov, Alexandr Radulov, Alexandr Sjomin, Alexandr Svitov, Vladimir Tarasenko, Alexej Těreščenko, Viktor Tichonov.

MS 2014  (1. místo):   Sergej Bobrovskij, Anton Chudobin, Andrej Vasiljevskij - Anton Bělov, Maxim Čudinov, Denis Denisov, Jegor Jakovlev, Alexandr Kutuzov, Jevgenij Medveděv, Dmitrij Orlov, Andrej Zubarjev - Arťom Anisimov, Alexandr Burmistrov, Jevgenij Dadonov, Sergej Kalinin, Nikolaj Kuljomin, Jevgenij Kuzněcov, Andrej Loktionov, Jevgenij Malkin, Alexandr Ovečkin, Sergej Plotnikov, Vadim Šipačjov, Sergej Širokov, Viktor Tichonov, Danis Zaripov.

MS 2015  (2. místo):   Konstantin Barulin, Sergej Bobrovskij, Anton Chudobin – Viktor Antipin, Anton Bělov, Jevgenij Birjukov, Maxim Čudinov, Jegor Jakovlev, Dmitrij Kulikov, Jevgenij Medveděv, Andrej Mironov – Arťom Anisimov, Jevgenij Dadonov, Ilja Kovalčuk, Nikolaj Kuljomin, Jevgenij Malkin, Sergej Mozjakin, Alexandr Ovečkin, Artěmij Panarin, Sergej Plotnikov, Vadim Šipačjov, Sergej Širokov, Vladimir Tarasenko, Viktor Tichonov, Danis Zaripov.

MS 2016  (3. místo):   Sergej Bobrovskij, Ilja Sorokin, Igor Šesťorkin - Viktor Antipin, Anton Bělov, Maxim Čudinov, Alexej Jemelin, Alexej Marčenko, Dmitrij Orlov, Vjačeslav Vojnov, Nikita Zajcev - Alexandr Burmistrov, Pavel Dacjuk, Jevgenij Dadonov, Sergej Kalinin, Jevgenij Kuzněcov, Roman Ljubimov, Sergej Mozjakin, Alexandr Ovečkin, Artěmij Panarin, Sergej Plotnikov, Stěpan Sannikov, Vadim Šipačjov, Sergej Širokov, Ivan Tělegin.

SP 2016  (4. místo):   Sergej Bobrovskij, Semjon Varlamov, Andrej Vasiljevskij - Alexej Jemelin, Dmitrij Kulikov, Alexej Marčenko, Andrej Markov, Nikita Nestěrov, Dmitrij Orlov, Nikita Zajcev - Arťom Anisimov, Pavel Dacjuk, Jevgenij Dadonov, Nikita Kučerov, Nikolaj Kuljomin, Jevgenij Kuzněcov, Jevgenij Malkin, Vladislav Naměstnikov, Alexandr Ovečkin, Artěmij Panarin, Vadim Šipačjov, Vladimir Tarasenko, Ivan Tělegin.




Home page: >> Milanovo hokejové stránky <<